SİTEMİZDEN HABERLER

ERKOÇ  Mühendislik ISK SODEX

İstanbul 2014 fuarına katılacaktır .

Devamı için tıklayınız.

 
İLETİŞİM

 ERKOÇ Mühendislik - Yüksel Erkoç

Adres : Çobançesme Mah. Sanayi Cad. No: 52
Yenibosna Bahçelievler - İstanbul - TÜRKİYE
Tel-1   : 00 90 212 5514412
Tel-2   : 00 90 212 5514411
Fax    : 00 90 212 5514410
e-mail : info@erkocvantilator.com

 

ERKOÇ VANTİLATÖR Hoşgeldiniz

Erkoç Mühendislik internet sitesini ziyaret ederek göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Yenilenen internet sitemizde sizlere üretim programımızda bulunan ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi vermeyi, seçim yaparken kolaylık sağlamayı, teknik olarak hangi konulara dikkat edilmesi gerektiğini ve sektörümüzle ilgili kayda değer konularla ilgili bilgi vermeyi gaye edindik.

Her şeyden önemlisi, sizlerin fikirleri ve önerileridir. İnternet sitemizde olmasını istediğiniz ya da eleştirdiğiniz bir konu olursa lütfen bizimle paylaşınız. Bu şekilde biz de sizlere daha iyi hizmet verebiliriz.

HAKKIMIZDA...

Erkoç Mühendislik ya da Erkoç Vantilatör olarak bilinen firmamız üretim faaliyetlerine 40 yılı aşkın süre önce Makine Yüksek Mühendisi Yüksel Erkoç önderliğinde başlamıştır ve konusunda ülkemizin öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.
Devamı için tıklayınız.

KALİTE  POLİTİKAMIZ...

 Erkoç Mühendislik olarak üretim programımızda bulunan ürünlerin standartlara uygunluğu ve yüksek güvenirlikte olması, müşteri memnuniyetinin önceliği, zamanında ve eksiksiz teslimat, doğru ürünün seçilmesi gibi konular esastır.

Bizi diğerlerinden farklı kılan, geçmişten bugüne edindiğimiz tecrübelerle sorunlara en kalıcı çözümü, en etkin şekilde sunmak ve satış sonrası ürünlerimizin arkasında durmaktır.