SİTEMİZDEN HABERLER

ERKOÇ  Mühendislik ISK SODEX

İstanbul 2014 fuarına katılacaktır .

Devamı için tıklayınız.

 
İLETİŞİM

 ERKOÇ Mühendislik - Yüksel Erkoç

Adres : Çobançesme Mah. Sanayi Cad. No: 52
Yenibosna Bahçelievler - İstanbul - TÜRKİYE
Tel-1   : 00 90 212 5514412
Tel-2   : 00 90 212 5514411
Fax    : 00 90 212 5514410
e-mail : info@erkocvantilator.com

 

HAKKIMIZDA

Firmamiz 1962 yilinda yüksek makina mühendisi Yüksel ERKOÇ önderliginde faaliyetlerine baslamis ve kuruldugu günden itibaren endüstriyel isitma, havalandirma cihazlari imalatinda TÜRKIYE'NIN öncü kuruluslari arasinda yer almistir. Halen faaliyetlerine mevcut gücüne güç katarak devam etmektedir.

Daha ziyade sanayi kuruluslarinin ihtiyaci olan yüksek kapasiteli aspiratörler, vantilatörler ve toz toplama filtreleme üniteleri, tekstil fabrikalari için yüksek debili klima santralleri ve isitma, kurutma tertibati. Ayrica düsük kapasiteli aksiyal ve radyal tip sanayi fanlari, sicak hava apareyleri ve sanayi kuruluslari için isitma, kurutmasi için motorin, dogal gaz, LPG, ve fuel-oil ile çalisan TERMOBLOKLAR imal etmekteyiz. Ileriye dönük olarak, kaliteye verdigimiz önemle ihracatimizi daha da arttirmayi düsünüyoruz.

Ü lkemizin kalkinmasi ve sanayimizin hakettigi yere gelmesi için her türlü zorluga karsi mücadelede her zaman yerimizi korumayi gaye edindik ve bundan sonra da ayni sekilde yolumuza devam edecegiz.